ART / Lithographs / Litograph 15124310
nr 1512 4310
Torsten Hult
(1922-2012), Sverige
Torsten Hult (1922-2012), Sweden. Galopptävling. Signed. Image dimensions: 26x54,
LITOGRAPH, Galopptävling. Signerad. Färglitografi, bildmått: 26x54 cm, yttermått inklusive ram: 39x68
Torsten Hult, Swedish painter and printmaker born 1922, dead 2012.
400
SEK 150
Monday December 19 2022
at 19:51:27
17/12 11:00:58
100 kr
17/12 22:14:01
Torsten Hult
Read more about Torsten Hult